ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
Задля сильнішої країни,
про минуле та задля майбутнього
Ділимося знаннями та відкриваємо для вас світ прикрас
Акційна пропозиція діє з 4го до 10го грудня включно. Актуальні ціни виділені червоним кольором
Як брендам розповідати про себе?
“Як брендам розповідати про себе”? Це питання хвилює великі корпорації та приватних підприємців рівною мірою. У сучасному світі існує дуже багато брендів, що одночасно і добре, і погано. Поки для нас, як для споживачів, це гарантує великий вибір будь-якої послуги або товару, для бізнесу така кількість імен створює шалену конкуренцію. Саме тому будь-якому бізнесу вкрай важливо розповідати про свій бренд так, щоб виділитись серед багатьох інших. Цьому ви зможете навчитись на наступній лекції в рамках Освітньої програми S&P.
-
Чи вважаєте ви, що ваша аудиторія розуміє ДНК вашого бренду?
-
Чи хотіли б ви навчитись розповідати про свій бренд так, щоб про нього писали головні ЗМІ світу?
Про це поспілкуємось з Оленкою Мартинюк, українською журналісткою та лекторкою, яка має більше 17 років досвіду в індустрії моди. Оленка читає лекції з fashion-журналістики в Кембриджі та Лондонському університеті. Працювала в головних глянцевих виданнях: Marie Claire, l’Officiel, Vogue, Harper’s Bazaar та надає консультації fashion-брендів щодо медіа стратегії.
Заняття складатиметься з двох частин - лекційної та практичної на домашнє опрацювання. Cлухачі лекції зможуть отримати зворотній звʼязок по домашньому завданню від лектора на електронну пошту.
Благодійний внесок - 360 грн замість 600 грн
Дорогоцінне к аміння: основи, класифікації та практичні поради з вибору.
Базові знання з гемології, які потрібні кожному ювеліру і поціновувачу прикрас.
Як відрізнити дорогоцінне каміння від синтетичного, яка різниця між мінералами, мінералоїдами та гірською породою, які існують сертифікації діамантів та як відбувається процес облагородження каміння?
Досить часто ювеліри знайомляться з тонкощами гемології вже у процесі створення прикрас, проте знання основ мінералогії допомагає не тільки у створенні дизайну прикрас, а й у закупівлі матеріалів для їх виготовлення.
Ми запрошуємо Вас на ознайомчий курсі з гемології, що складиметься з 2х лекцій, 12 та 19 вересня, о 19:00 за Київським часом.
Спікер - Олена Рибнікова, PhD, гемологиня (GIA) з академічним геологічним фундаментом (Taras Shevchenko National University of Kyiv) та докторським ступенем мінералогічних та петрологічних наук (PhD) (Comenius University), активна науковиця та дослідниця, авторка наукових статей з мінералогії та гемології (Cambridge University Press, Wiley, Gem-A), популяризаторка природничих наук.
Лекція 1
-
Як визначається дорогоцінне каміння в українській правовій базі?
-
Що таке мінерал, гірська порода, мінералоїд, дорогоцінне каміння органічного походження (organic gemstones)?
-
Діаманти, смарагди, корундів. 4С, сертифікація, формування цін. Імітації та лабораторні діаманти.
Лекця 2
-
Облагородження, імітація, синтетика. Як не помилитися?
-
Турмаліни, гранати, берили, шпінелі
-
Хто такі гемологи і що таке гемологічні лабораторії. Cучасні методи дослідження каміння
-
Дорогоцінне каміння Украіни
Прибуток з лекції буде відправлено на потреби благодійного фонду "Госпітальєри”*
*кошти отримані до 19.09.2024 включно
-
Благодійний внесок - 360 замість 600 грн.
При реєстраціі на одразу на 2 лекціі 660 замість- 1100 грн.
Як створюється дизайн ювелірних прикрас? Від аналізу інтересів споживачів до покрокової реалізації
Створення конкурентоспроможного дизайну значно складніший процес, ніж може здаватися на перший погляд.
-
Як досліджувати ринок та власну аудиторію?
-
З яких етапів складається розробка колекції?
-
Як створювати дизайн, що буде вирізняти вас на ринку?
Відповіді на ці питання отримаємо від Інеси Ковальової, засновниці та дизайнерки прикрас бренду INESA KOVALOVA, власниці школи ювелірної ілюстрації Draw Me a Jewel та дизайн-консультантки провідних міжнародних брендів.
Інеса навчалася у престижних навчальних закладах Creative Academi в Мілані та лондонському Central Saint Martins, а згодом стажувалася та працювала дизайнером в ювелірному домі Van Cleef and Arpels в Парижі. Інеса також є запрошеним викладачем у Central Saint Martins.
Досвід Інеси у ювелірній та освітній галузях дозволяє їй розкривати будь-яку тему дуже структуровано та детально.
-
Благодійний внесок: 300 замість 500 грн
Масштабування ювелірного бізнесу:
аналіз поточної ситуації та оцінка перспектив
Кожен бізнес на певному етапі свого розвитку стикається з питанням якісного та кількісного масштабування. Уникнути помилок у цьому процесі та зробити його максимально ефективним можна тільки завдяки досвіду тих спеціалістів, хто вже пройшов подібний шлях та розуміє усі тонкощі процесу зсередини. Вже за два тижні ми запрошуємо Вас на лекцію з Лесею Навроцькою - директоркою міжнародного ювелірного бренду NOMIS, екс-директоркою SANAHUNT (DIOR, Dolce & Gabbana, PRADA, TOM FORD, Valentino, Brioni, Kiton etc), Distribution Department Manager мережі Les Montres Suisses (Blancpain, Breguet, de Grisogono, Ponte Vecchio, Mauboussin, Casato etc) тощо.
Протягом лекції говоримо про наступне:
-
Як оцінювати поточний стан бізнесу
-
Що необхідно для правильного формулювання мети та завдань
-
Оцінка перспектив ювелірного бізнесу для масштабування
-
Які спеціалісти потрібні не тільки для масштабування, а й для зростання
-
Бюджет: формування та розподілення
-
Що таке бюджет в українських реаліях (розрахунки, особливості планування)
Леся Навроцька має понад 25 років досвіду роботи у luxury сегменті та поділиться власними знаннями в рамках Освітньої програми Strong & Precious.
-
Благодійний внесок - 300 замість 500 грн
SMM для ювелірних брендів:
як отримати максимум від соцмереж
Соціальні мережі виглядають досить просто та зрозуміли з боку споживачів, але cнабагато складніше, коли умовні Фейсбук чи Інстаграм перетворюються на інструмент розвитку бізнесу та продажів.
Кожному власнику бізнесу знайомі ці питання:
-
Який контент працює краще?
-
Чи потрібна мені реклама?
-
Що подобається моїй аудиторії?
-
Чи потрібно наймайти коремого спеціаліста?
…. і цей список можна продовжувати далі. Ювелірна ніша, як і будь-яка інша галузь, має певні особливості. Саме тому правильне розуміння нюансів розвитку ювелірного бренду у соцмережах може мати значний позитивнй вплив на фінансові покзаники та імідж бренду загалом.
Запрошуємо Вас на вебінар з ведення соцмереж саме для ювелірних брендів, де Ви отримуєте дійсно практичні знання ти корисні інсайти.
Cпікер - Крістіна Баєва, спеціалістка з маркетингових комунікацій та експертка з SMM в галузях ювелірної та модної індустрій.
-
Благодійний внесок - 300 замість 500 грн
Українське ювелірне мистецтво:
Скарбниця Національного музею історії України
Шість тисяч років тому на нашій землі почали з’являтися осередки металообробки. Протягом століть змінювалися племена, народи, вдосконалювалися техніки – карбувався ювелірний літопис України. Цей літопис вже понад 60 років зберігають і вивчають у Києві в Скарбниці Національного музею історії України. Зараз колекція складається з 56.000 золотих та срібних прикрас скіфів і сарматів, гунів і хозарів, мешканців Русі й українців доби Гетьманщини. Сучасні ювеліри роблять свій внесок і поповнюють колекцію новими творами. В кожній прикрасі б’ється серце ювеліра. Прислухатися до серцебиття ювелірів різних часів запрошуємо на лекції, присвяченій колекції Скарбниці НМІУ.
Лекцію проведе Ірина Удовиченко - старша наукова співробітниця науково-дослідного відділу експозиційно-виставкової роботи і міжнародного співробітництва Скарбниці НМІУ
-
Благодійний внесок - 300 замість 500 грн